fbpx

cz

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

Český TopVet stále s námi i s NOVINKAMI

 

Česká firma produkující přirodní doplňky stravy pro zvířata drží krok s nejnovějšími trendy i potřebami. Přinášíme Vám několik novinek přímo od TopVet.

 

PRO KONĚ 

Pro bezbolestný pohyb.

 

  • SIRUP BIOTIN S BOSWELIÍbanner topvetkone

- pro silná, zdravá a pevná kopyta, podpora růstu kloubů a chrupavek

  • KOSTIVALOVÝ GEL

- díky vysokému obsahu alantoinu chrání kůži a urychluje hojení. Kostival tlumí otoky a snižuje bolest. Používá se k regeneraci pohmožděných a unavených kloubů, šlach, vazů a svalů. To vše za atraktivní cenu.

  • KAŠTANOVÝ GEL

- díky vysokému obsahu výtažku z kaštanu a dalších aktivních látek napomáhá k regeneraci pohmožděných a unavených svalů, kloubů, šlach a vazů. Napomáhá ke snížení tvorby otoků v důsledku úrazu či nadměrné zátěže. Gel působí nejen hojivě, ale i protizánětlivě. I zde Vás stejně jako účinek potěší i příznivá cena. 

 

PRO PSY

Ze psího portfolia jsme pro Vás vybrali jako novinku bezkonkurenční humátové tablety, určené pro dvojí způsob využití.

 

  • PROTECTIN -  průjem, sliznice, imunitabanner topvetpsi

- humátové tablety svojí účinnou látkou prokazatelně snižují projevy průjmů. Preventivní podávání 1x za 14 dní eliminujete výskyt průjmů na minimum. Druhým benefitem je vytvoření ochranného filmu na sliznici střeva, čímž je minimalizováno vstřebávání toxinů. Mimo jiné také zvyšují využitelnost živin, zajišťují antibakteriální a virucidní účinek a v neposlední řadě tlumí mutace a nádorové bujení.

  • DETOXIN - otrava, intoxikace, průjem - první pomoc při otravě

- noční můrou každého chovatele je okamžik, kdy Váš pes pozře neznámou látku, či snad "návnadu". Humátové tablety působí detoxikačně tím, že s těžkými kovy vytváří chelátové sloučeniny které následně tělo vyloučí. Dále vytváří ochranný film na sliznici střeva a zabraňuje tím vstřebávání toxinů do krve. Tento produkt doporučujeme jako součást domáci lékarničky pro rychlé podání jako první pomoc, než odjedete k veterináři

 

Všechny novinky a mnohem víc najdete na našem eshopu.

 

 

 

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995

© 2020 Vetys s.r.o. | All Rights Reserved