fbpx

cz

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

Enerbiotic vyzkoušen veterináři

 

Výsledky testování prebiotické kúry Enerbiotic u veterinářů 
 
Enerbiotic cat a dog1
Ve spolupráci s veterináři jsme vyhodnotili podávání 6 denní prebiotické kúry Enerbiotic na čtyřech kočkách a čtyřech psech. Mezi testovanými pacienty byly 3 kočky trpící průjmy, nechutenstvím a mírnou dehydratací. U čtvrté kočičí pacientky došlo k poleptání sliznice z důvodu otravy pokojovou rostlinou. Dalšími pacienty byly dvě fenky a dva psy, taktéž trpící průjmy a nechutenstvím.

Přípravek byl zvířaty ochotně přijímán, pouze v jednom případě byl kočce aplikován injekční stříkačkou do tlamy kvůli nechutenství.

Zajímavý přínos byl u koček trpících inapetencí z důvodu výskytu zánětů v tlamě, případně po extrakci zubů. Přípravek nedráždí, a i v těchto případech byl pacienty přijímán. Díky tomu došlo k doplnění potřebných živin, tekutin a stimulaci chutí k jídlu.

Ve všech případech, kdy byl přípravek aplikován, se zdravotní stav zvířat stabilizoval. Zároveň docházelo k rychlé regeneraci zažívacího traktu a rychlejšímu uzdravení zvířete.

Jeden psí pacient odmítl přípravek po 3 dnech dál přijímat, a byl tak ze sledování vyřazen.

Shrnutí
Výsledné testování bylo ze 7/8 pozitivní s významným přínosem na stav pacienta. Zdravotní stav zvířat se po podávání přípravku výrazně zlepšil, přičemž produkt zvířata přijímala ochotně a někdy i s velkou chutí. Protože přípravek nemá dráždivé účinky, lze jej kvůli doplnění tekutin a živin aplikovat u koček trpících inapetencí např. z důvodu výskytu zánětů onemocnění dutiny ústní nebo po extrakci zubů. Roztok je možné použít i pro snadnější perorální podání léků (prášky, rozdrcené tablety, roztoky apod.). Enerbiotic je také vhodný k současnému podání s probiotiky, kdy dochází k synergickému působení. V ojedinělých případech odmítání přípravku je možné jej aplikovat do tlamy zvířete injekční stříkačkou.
 
V případě zájmu o vyzkoušení Enerbioticu nás kontaktujte na níže uvedeném emailu. 

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995

© 2020 Vetys s.r.o. | All Rights Reserved