fbpx

cz

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

Canifelox Gastro - recenze od zákaznice

Případ z praxe – Canifelox Gastro Dog – podpora při zažívacích potížích

 

Jedna z našich stálých zákaznic, Tereza K., se nám svěřila, že její fenka Jess trpí docela výraznou plynatostí, občasným nadýmáním a někdy i zvracením. Slovo dalo slovo a my jsme se domluvili na vyzkoušení Canifelox Gastro Dog. Věřili jsme, že by se Jess problémy s trávením mohly upravit. A jak to dopadlo? Zde máte hodnocení majitelky fenky:gastro

 

,,Naše Jess už měsíc baští Canifelox Gastro dog a my jsme nadšení! Na doporučení Vaší obchodní zástupkyně Alex, jsme začali tento doplněk přidávat denně do krmení naší Jess. Už ji netrápí bolesti bříška, prdíky a občasné zvracení. Nemohla sníst nic jiného, než jen granule. Teď už pomalu přidáváme i maso beze strachu, že nás chce otrávit jejími plyny.“

 

Děkujeme Terce za vyzkoušení, hezkou recenzi a krásnou fotku!

Jsme rádi, že produkty, které pro Vás pečlivě vybíráme a poté uvádíme na tuzemský trh, Vašim zvířecím parťákům pomáhají. V případě Jess nás to potěšilo ale o to více, protože neměla zcela jednoduchý start do života. Byla v minulosti týraná. Vše se ale zlomilo, když potkala svoji skvělou paničku. Teď se má naprosto pohádkově i spolu s jejími dalšími čtyřnohými parťáky.

 

V čem je Canifelox Gastro Dog tak výjimečný? A proč jej rádi doporučujeme při zažívacích potížích?

Obsahuje unikátní kvasinku Yarrowia lipolytica, která se vyznačuje svými prebiotickými vlastnostmi a vysokým obsahem živin.

V doplňku jsou dodány navíc i probiotické bakterie, čímž vzniká spolu s prebiotiky účinné kombo pro regeneraci střevního mikrobiomu.

Doplněk je také obohacen o ostropestřec mariánský, který obsahuje důležitou látku silymarin. Silymarin podporuje regeneraci jaterních buněk a může zpomalovat některé patologické procesy při akutních i chronických jaterních chorobách.

V neposlední řadě obsahuje mořskou řasu, která je vhodná při detoxikaci organismu, působí blahodárně na střevní mikrobiom a navíc je skvělým pomocníkem při zánětu dásní a omezuje tvorbu zubního plaku.

Doplněk je v sypké formě, tudíž ho lze bez problému zamíchat do krmiva.

 

Kde se dá koupit Canifelox Gastro? Najdete ZDE.

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995

© 2020 Vetys s.r.o. | All Rights Reserved