fbpx

cz

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

Precizní práce Precision microbes

Jak jste si určitě všimli, novinkou v naše sortimentu postbiotický nápoj na rychlou stabilizaci střevní mikroflóry od Precision mikrobes. A jak jistě víte, vše si sami otestujeme, než Vám něco nabídneme. A zde je recenze!

Plemeno: kříženec, 17 kgsam.jpg

Jméno: Sam

Věk: 1,5 roku

Doba podání: týden

 

Pejsek naší obchodní zástupkyně, Sam, začal trpět akutním průjmem s příměsí krve. Po konzultaci s veterinárním lékařem byly nasezeny postbiotika od Precision microbes v kombinaci s dietou (vařená strava + gastrointestinální konzerva). Výsledky se dostavily již do druhého dne! Krev ve stolici naprosto zmizela a průjem se zahustil ve skoro normální stolici. I když je přípravek kyselejší, protože obsahuje metabolity bakterií a fermenty bylinek, Sam ho přijímal bez problémů zamíchaný v krmné dávce. První 3 dny mu byl přípravek podáván ráno    a večer a následujících 5 dní pouze jednou denně. Během třetího dne vymizely veškeré příznaky průjmu a Sam byl zase jako dřív.

 

 

Co jsou to vlastně postbiotika? 7566-1.jpg

Postbiotika jsou metabolické sloučeniny produkované probiotickými bakteriemi a vykazují v trávicím systému přímé antimikrobiální a imunomodulační účinky (tzn. stimulují činnost imunitního systém). Při jejich používání proto dochází k rychlé obnově střevní rovnováhy a potlačení růstu patogenních mikroorganismů ve střevě.

 

Kde je koupím?

Aktuálně jsou již nyní dostupné skladem přímo u nás. Objednáte je ZDE. Pro zobrazení nabídky je třeba se přihlásit / zaregistrovat do našeho eshopu. Produkt je dostupný pouze pro veterinární praxe. V případě potřeby žádejte u svého veterinárního lékaře, nebo kontaktujte přímo nás, na email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo tel. 605 373 957.

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995

© 2020 Vetys s.r.o. | All Rights Reserved