fbpx

cz

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

Enerbiotic dog - nové balení - lepší cena

 enerbiotic

Námi oblíbený a majiteli milovaný Enerbiotic na trávící komplikace změnil své balení.

V krabičce nově naleznete 4 sáčky kvasničného extraktu pro vašeho trpícího parťáka.

Už jste měli možnost poznat tento náš malý zázrak?

 

 

ENERBIOTIC DOG

Enerbiotic je v podstatě takový kvasnicový koktejl pro vaše parťáky kteří nemají v bříšku zrovna pohodu jak v pokojíčku, hezky řečeno. Ať se jedná o akutní problémy (průjem, nechutenství, dietetická chyba), podání několikadenní kúry (rekonvalescence po ATB, chirurgickém zákroku nebo jako podpora imunity v chladném období) nebo o prevenci u náchylnějších zvířat (např. před delší cestou). 

Tekutý roztok je díky extraktu z kvasnic velmi chutný, snadno se tudíž podává. Doplněný o fruktooligosacharidy, vitamíny, stopové prvky a další látky funguje jako ideální krmivo pro střevní bakterie, bez kterých se funkční trávící proces neobejde. Kdo měl příležitost Enerbiotic vyzkoušet, ověřil si rychlý nástup účinku (mrkněte na výsledky voňavé studie dole). Díky tomu nyní do krabiček dáváme jen 4 sáčky roztoku. Většině pacientů to k nápravě problému stačí, takže páníček trochu ušetří.

Psí verze již je dostupná v balení 4x60ml, pro kočky ještě doprodáváme balení 6x60ml.

Za poslední 3 roky si Enerbiotic v ČR vybudoval důvěru mnoha chovatelů i veterinářů, kteří se k němu opakovaně vracejí. Pokud chcete tuhle dobrotu vyzkoušet, nebo byste Enerbiotic rádi nabídli pro své zákazníky, jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 737 885 995 nebo e-mailové adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Účinek Enerbioticu:

Grafy zobrazují změnu ve složení střevní mikrofolory před a po užívání Enerbioticu (6 dní). Pozitivní výsledek je nejen významný nárůst podílu bifidobacterií, ale i změny v poměru nežádoucích střevních bakterií. Závěr? Vzorky nevoněly před ani po testování Enerbioticu, ale pacienti i majitelé rozdíl poznali. Podávání přípravku Enerbiotic mělo výrazný vliv na složení střevní mikroflóry. Celkový nárůst pozitivních bifidobakterií byl o 51 % a to na celkový podíl 71 %.

 

studie enerbiotic

 

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995

© 2020 Vetys s.r.o. | All Rights Reserved