fbpx

cz

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

Novinka NUTRAVET exkluzivně pro veterináře

 

Představujeme Vám čerstvou novinku na českém trhu, unikátní řadu nutraceutik britské značky Nutravet, kterou máme nyní ve výhradní distribuci.

Jedná se o prémiové produkty s přírodním složením, které byly vyvinuty veterinárními lékaři a jsou určeny k prodeji výlučně prostřednictvím veterinárních praxí.

Vynikají nejen jedinečným složením a obsahem látek s klinicky prokázanými účinky, ale také čistotou a kvalitou použitých surovin. Všechny suroviny navíc pocházejí z etických a udržitelných zdrojů a jsou ve farmaceutické kvalitě.

Přípravky z řady Nutravet adresují široké spektrum zdravotních potíží a jejich oblíbenost na evropském trhu svědčí o tom, že zvířatům prospívají a jejich majitelé jsou spokojeni. Jelikož použití produktů nutraren vyžaduje konzultaci s veternárním lékařem, produkty budou dostupné jen prostřednictvím ordinací.

 

Protože nám záleží na Vašem názoru, na konci článku se dočtete o možnosti bezplatného vyzkoušení.

 

Jako první vlaštovku z této jedinečné řady produktů bychom Vám rádi blíže představili

 

Nutraren, novou generaci nutriční podpory funkce lenutraren 45 002dvin

 

Nutraren obsahuje omega-3 mastné kyseliny, jejichž pozitivní vliv u pacientů s CKD byl prokázán klinickými studiemi, chitosan, který má schopnost vázat uremické toxiny v GIT, vitamín E  s antioxidačními vlastnostmi a vysoce kvalitní zdroj vápníku ze zvápenatělé mořské řasy Litothamnium calcareum, který pomáhá udržovat poměr Ca:P vazbou fosforu ve střevě.

 

Produkt je vhodný pro pacienty ve všech stádiích CKD. Skvělá je i jeho aplikační forma, jedná se o velice chutné želé s rybí příchutí uzavřené v želatinové kapsli. Ta může být podána vcelku, nebo lze její obsah vytlačit do krmiva. Je velmi dobře přijímán i pacienty trpícími nechutenstvím, což je při onemocnění ledvin častý problém.

 

 

 

V produktové řadě dále naleznete:

 • Nutraease – přípravek pro zdraví močových cest a snížení stresu a úzkosti
 • Nutraflex – kloubní přípravek s rychlým nástupem účinku
 • Nutracammultimodální podpora kloubů, měkkých tkání a jaterních funkcí
 • Nutracoat – přípravek pro zdravou kůži a lesklou srsti
 • Nutramedic – vysoce účinná podpora mentálních funkcí pro psy a kočky
 • Nutradigest – dietetický příravek pro zvířata s akutními trávicími problémy ve formě pasty
 • Nutraflorasilné probiotikum pro období rekonvalescence a podporu imunity, ve formě sypaných kapslí
 • Nutrazyl – rychle působící přípravek pro zklidnění, proti stresu a úzkosti a projevům nežádoucího chování
 • Nutramarin+ – pokročilá podpora funkce jater s obsahem SAMe v unikátní formě dvojitě potahovaných enterosolventních kapslí

 

 

Detailnějšímu představení dalších přípravků se budeme věnovat v dalších článcích, pokud Vám ale některý padl do oka natolik, že byste se rádi dozvěděli více nebo jej vyzkoušeli, jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 737 885 995 nebo e-mailové adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..  Protože velmi uvítáme zpětnou vazbu od veterinárních lékařů i majitelů zvířat, nabízíme Vám možnost bezplatného vyzkoušení produktů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299 • +420 605 373 957
 • info@vetys.cz
 • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995

© 2020 Vetys s.r.o. | All Rights Reserved