fbpx

en

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

Nová značka granulí KOŘIST

 
Rádi bychom Vám představili naši další novinku na trhu, kterou je Kořist, česká značka vyrábějící na Slovensku granule pro psy z čerstvého masa a čistých surovin. Dnes se zaměříme na recepturu Jehně s býkem a bylinkovou rýží, což je kompletní krmivo pro psy v běžné zátěži a pro psy s citlivým zažíváním.
7327.jpg
 
Proč s citlivým zažíváním? Protože základem složení je lehce stravitelné hypoalergenní sušené jehněčí maso a další složky jako je hlíva ústřičná či pivovarské kvasnice, které mají pozitivní účinky na funkci střev a trávení. Granule jsou proto vhodné také pro psy s potravními alergiemi. Další složkou je výživné čerstvé hovězí maso, rýže, velká porce zeleniny a bylinek. Protože je součástí složení hovězí kolagen, glukosamin a chondroitin, podáváním granulí podpoříte klouby a pohybový aparát. Hlíva ústřičná, rozmarýn, šípky, česnek či zelený ječmen posilují imunitu psa. A na správnou funkci trávicího traktu a prevenci průjmů mají vliv složky jako tanin, huminové látky a opět hlíva ústřičná.
 
Proti kardiovaskulárním poruchám působí nenasycené mastné kyseliny obsažené v olivovém oleji a konopných výliscích. Díky obsahu pivovarských kvasnic, které jsou nejlepším zdrojem vitamínů skupiny B, posílíte u psa i kvalitu kůže, srsti, sliznice a očí.
 
Mnoho obsažených složek se zároveň vyznačuje antibakteriálními, antioxidačními, antivirovými, protiplísňovými a protinádorovými vlastnostmi.
 
Kořist má navíc jasné a graficky přehledné složení, součástí není lepek, chemické složky, konzervanty, GMO či sója. Vybírat můžete z balení po 3kg, 10 kg a 18 kg, přičemž velikost granulí je uzpůsobena i malým plemenům.

Pokud bude váš pes potřebovat časem změnu, v nabídce Kořisti je dále Čistě jelen, Kanec na Bylinkách, Býk a Krocan či Pašík, ale o těch zase příště.

 
Napište si o vzorek na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nechte vašeho psa vyzkoušet na co má chuť.

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995