fbpx

en

Vyzkoušejte s námi účinnost produktů

Hledáme spolupracující veterináře a chovatele, kteří mají zájem zkoušet a testovat nové produkty. Naši zahraniční partneři neustále uvádějí na trh nové produkty, které do ČR dovážíme a před samotným uvedením na český trh je chceme otestovat a získat maximum zkušeností o jednotlivých produktech. Veterinární produkty Vám dodáme zdarma a budeme za ně požadovat pouze vyplnit krátký dotazník, případně osobní rozhovor, během kterého nám sdělíte vaše dojmy s používáním přípravku. 

Přehled běžících testování naleznete níže na stránce. V případě že máte zájem s námi spolupracovat nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

 logo-strap-RET_1.png

 

Precizní mikroby

 

Naprostou NOVINKOU na českém trhu je doplněk stravy Precizní mikroby. Tekutina obsahující zdraví prospěšná POSTBIOTIKA zajišťuje bleskově rychlý nástup účinku při akutních i chronických potížích se zažíváním u koček, psů i koní. A stejně jako naše ostatní nové produkty, i Precizní mikroby testujeme, abychom dostali zpětnou vazbu přímo od majitelů a chovatelů.
 
 
Pokud Vás naše novinka oslovila a máte zájem vyzkoušet Precizní mikroby u Vašeho zvířete, pokračujte dále přes odkaz na vstupní formulář potřebný k zařazení do testování. Akce je určena pro koncové zákazníky - majitele zvířat.
 
 
 
  • Vyhrazujeme si právo po vyplnění vstupního dotazníku nenavázat spolupráci.
  • Zaslání přípravku je zpoplatněno částkou 69,- Kč za poštovné. Bude zasláno kurýrem na dobírku.
  • Přípravek Precizní mikroby pro psy a kočky majitel získává ZDARMA.
  • Přípravek Precizní mikroby pro koně získává majitel s 50% finanční spoluúčastí (zde je potřeba jiné dávkování než u malých zvířat, tudíž by jedna lahev zdarma byla bezpředmětná)
  • Pravidla pro zpracování osobních údajů naleznete ZDE.
 
 
Nejedná se o klinické hodnocení veterinárního léčivého přípravku ve smyslu zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech), ale o ověření účinnosti produktu registrovaného jako krmivo určené ke zvláštním účelům podle zákona č. 91/1996 Sb., zákon o krmivech. 
 
 
logo nutravet větší

Nutravet


TESTOVÁNÍ JIŽ BYLO UKONČENO!!


U každého produktu plánujeme získat relevantní soubor pacientů abychom podpořili využití přípravků Nutravet v ordinacích v ČR.
 
Ke každému produktu je vytvořen plán studie (indikace, exkluzní kritéria, délka sledování), vstupní a výstupní dotazník vč. krátké anamnézy.
 

Za účast ve studii náleží veterinárnímu lékaři odměna, v případě analýzy vzorků pak příspěvek na analýzu. Pro majitele jsou připraveny dárkové balíčky. Testovné produkty jsou poskytovány zdarma.

Aktuálně sháníme zájemce s vhodnými pacienty pro tyto produkty:

Nutraease: nutriční podpora zdravé funkce močových cest a zmírnění stresu, usnadnění močení a regulaci zánětu výstelky močových cest.
Nutraren: synergické složení omega-3, vyvazovačů toxinů a antioxidantů pro stabilizaci a dlouhodobě zdravou funkci ledvin.
Nutradigest: probiotická pasta s vysokým obsahem Enterococcus faecium, bazalky a kaolinem pro rychlý a efektivní management akutních zažívacích potíží.
Nutraflora: synbiotické kapsle (pre- + probiotika) doplněné o vit. B12 pro efektivní podporu rekonvalescence a zotavení, nebo pro pacienty trpící chronickými či opakovanými potížemi trávícího traktu jež souvisejí s kolonizací střeva.
Nutracoat: zdravá kůže, kvalitní a lesklá srst, zklidnění citlivé pokožky, tlumení svědění díky protizánětlivému účinku.
Nutraflex: přípravek na podporu kloubů pro psy a kočky s velmi rychlým nástupem účinku, obsahující jen ty nejkvalitnější a nejčistší ingredience včetně benefitů obsažené Boswelie. 
Nutrazyl: zklidnění bez sedativního účinku. Přírodní zklidnění pro nervózní a stresovaná zvířata, pomáhá omezovat nežádoucí chování psů a koček.
Nutramedic: vysoce účinná nutriční podpora pro mozkové a duševní funkce, pomáhá trénovat a učit se, stimuluje kognitivní funkce.
Nutracam: stimuluje přirozené procesy regulace zánětu v organismu a tím dosahuje multimodální podpory kloubů, měkkých tkání a funkce jater.
Nutramarin +: pomáhá maximalizovat detoxikaci jater a podporuje jejich zdravou funkci.
 
 
 ⇒ ⇒ Více informací o jednotlivých produktech čtěte ZDE ⇐ 

Pokud máte zájem vyzkoušet některý z uvedených produktů na konkrétním pacientovi, pro bližší informace prosím vyplňte formulář na této stránce. Uveďte který produkt chcete vyzkoušet, pacienta a stručný popis problému. Obratem vás budeme kontaktovat.


Formulář lze použít i v případě že byste rádi vyzkoušeli jiný z produktů značky Nutravet nebo měli zájem o další informace.
 
Kapacita pro ověření účinnosti je cca 50 pacientů.
 
 
Nejedná se o klinické hodnocení veterinárního léčivého přípravku ve smyslu zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech), ale o ověření účinnosti produktu registrovaného jako krmivo určené ke zvláštním účelům podle zákona č. 91/1996 Sb., zákon o krmivech. 
 
 
Prosím vyplňte povinná pole
Prosím vyplňte povinná pole
Prosím vyplňte povinná pole
Prosím vyplňte povinná pole

 

Equinox Calm

 

Naše oblíbená značka minerálně vitamínových směsí a krmných doplňků pro koně přichází s novinkou pro nervózní a vzrušivé koně EQUINOX CALM.

 

Jedná se o minerálně vitamínovou doplňkovou směs pro koně, která pomáhá koni zklidnit se, podporuje ho v koncentraci a zároveň nezpůsobuje letargii. Produkt je doping free což jistě ocení zejména závodní jezdci. 

 

Testování je již ukončeno.

 

U všech 3 zapojených koní se dostavil pozitivní efekt. Děkujeme za důvěru, více o testování so můžete přečíst zde v článku: Další novinka od Equinox na zklidnění koní

 

Equinox Skin

 

Jedná se o doplňkový preparát pro koně, který je podáván do krmiva a zmírňuje projevy alergické reakce kůže. Je tedy vhodný pro muchaře a obecně koně s projevy letní vyrážky.

 

Testování je již ukončeno. 

 

U všech 3 vybraných koní byl zaznamenán pozitivní efekt přípravku EQUINOX SKIN. Jak vše probíhalo se dočtete zde:

Equinox Skin pro koně muchaře

 

 

Equinox Respiratory144607717 829447174335577 1012564648295119945 n

 

Podpůrný prostředek pro koně, vhodný při dýchacích obtížích a respiračních alergiích. 

 

Testování je již ukonceno.

 

Více o výsledcích si přečtěte zde:

Equinox Respiratory opět jedničkou mezi produkty na kašel

 

Rádi byste vyzkoušeli nějaký produkt, ale zrovna není vypsán v nabídce, či řešíte problém a na trhu Vám k němu chybí vhodný přípravek? 

Napište nám!

 

Prosím vyplňte povinná pole.
Prosím vyplňte povinná pole.
Prosím vyplňte povinná pole.
Prosím vyplňte povinná pole.

Proč s námi spolupracovat?

Možnost vyzkoušet si nové a inovativní produkty

Vzorky zdarma. Příspěvek na nezbytné analýzy.

Sleva na námi distribuované produkty

Finanční odměna v případě publikace studie

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995