en

Spolupráce na ověření účinnosti

Hledáme spolupracující veterináře, kteří mají zájem zkoušet a testovat nové produkty. Naši zahraniční partneři neustále uvádějí na trh nové produkty, které do ČR dovážíme a před samotným uvedením na český trh je chceme otestovat a získat maximum zkušeností o jednotlivých produktech. Veterinární produkty Vám dodáme zdarma a budeme za ně požadovat pouze vyplnit krátký dotazník, případně osobní rozhovor, během kterého nám sdělíte vaše dojmy s používáním přípravku. 

Přehled běžících testování naleznete níže na stránce. V případě že máte zájem s námi spolupracovat nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Proč s námi spolupracovat?

Možnost vyzkoušet si nové a inovativní produkty

Vzorky zdarma. Příspěvek na nezbytné analýzy.

Sleva na námi distribuované produkty

Finanční odměna v případě publikace studie

Aktuálně ověřujeme účinnost

logo nutravet větší

Nutravet


U každého produktu plánujeme získat relevantní soubor pacientů abychom podpořili využití přípravků Nutravet v ordinacích v ČR.
 
Ke každému produktu je vytvořen plán studie (indikace, exkluzní kritéria, délka sledování), vstupní a výstupní dotazník vč. krátké anamnézy.
 

Za účast ve studii náleží veterinárnímu lékaři odměna, v případě analýzy vzorků pak příspěvek na analýzu. Pro majitele jsou připraveny dárkové balíčky. Testovné produkty jsou poskytovány zdarma.

Aktuálně sháníme zájemce s vhodnými pacienty pro tyto produkty:

Nutraease: nutriční podpora zdravé funkce močových cest a zmírnění stresu, usnadnění močení a regulaci zánětu výstelky močových cest
Nutraren: synergické složení omega-3, vyvazovačů toxinů a antioxidantů pro stabilizaci a dlouhodobě zdravou funkci ledvin
Nutradigest: probiotická pasta s vysokým obsahem Enterococcus faecium, bazalky a kaolinem pro rychlý a efektivní management akutních zažívacích potíží
Nutraflora: synbiotické kapsle (pre- + probiotika) doplněné o vit. B12 pro efektivní podporu rekonvalescence a zotavení, nebo pro pacienty trpící chronickými či opakovanými potížemi trávícího traktu jež souvisejí s kolonizací střeva
Nutracoat: zdravá kůže, kvalitní a lesklá srst, zklidnění citlivé pokožky, tlumení svědění díky protizánětlivému účinku

 ⇒ ⇒ Více informací o jednotlivých produktech čtěte ZDE ⇐ 

Pokud máte zájem vyzkoušet některý z uvedených produktů na konkrétním pacientovi, pro bližší informace prosím vyplňte formulář na této stránce. Uveďte který produkt chcete vyzkoušet, pacienta a stručný popis problému. Obratem vás budeme kontaktovat.


Formulář lze použít i v případě že byste rádi vyzkoušeli jiný z produktů značky Nutravet nebo měli zájem o další informace.
 
Kapacita pro ověření účinnosti je cca 50 pacientů.
 
 
Nejedná se o klinické hodnocení veterinárního léčivého přípravku ve smyslu zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech), ale o ověření účinnosti produktu registrovaného jako krmivo určené ke zvláštním účelům podle zákona č. 91/1996 Sb., zákon o krmivech. 
 
 
Prosím vyplňte povinná pole
Prosím vyplňte povinná pole
Prosím vyplňte povinná pole
Prosím vyplňte povinná pole

 

Equinox Calm

 

Naše oblíbená značka minerálně vitamínových směsí a krmných doplňků pro koně přichází s novinkou pro nervózní a vzrušivé koně EQUINOX CALM.

 

Jedná se o minerálně vitamínovou doplňkovou směs pro koně, která pomáhá koni zklidnit se, podporuje ho v koncentraci a zároveň nezpůsobuje letargii. Produkt je doping free což jistě ocení zejména závodní jezdci.

 

Kapacita pro testování účinnosti jsou 3 koně.

 

Kapacita je nyní již naplněna, brzy se s Vámi podělíme o výsledky. Pokud máte zájem o vyzkoušení tohoto produktu, nedostalo se na Vás a myslíte si, že máte toho správného adepta, ozvěte se nám!

 

Equinox Skin

 

Aktuálním tématem tohoto období pomalu začínají být muchaři a koně s letní vyrážkou, proto jsme se rozhodli že je ideálné příležitost vyzkoušet EQUINOX SKIN.

 

Jedná se o doplňkový preparát pro koně, který je podáván do krmiva a zmírňuje projevy alergické reakce kůže.

 

Kapacita pro testování účinnosti jsou 3 koně.

 

Kapacita je nyní již naplněna, brzy se s Vámi podělíme o výsledky. Pokud máte zájem o vyzkoušení tohoto produktu, nedostalo se na Vás a myslíte si, že máte toho správného adepta, ozvěte se nám!

 

Equinox Respiratory144607717 829447174335577 1012564648295119945 n

 

Podpůrný prostředek pro koně vhodný při dýchacích obtížích a respiračních alergiích.

 

Tato studie je již uzavřená, její výsledky se dočtete zde: 

Equinox Respiratory opět jedničkou mezi produkty na kašel

 

Rádi byste vyzkoušeli nějaký produkt, ale zrovna není vypsán v nabídce, či řešíte problém a na trhu Vám k němu chybí vhodný přípravek? 

Napište nám!

 

Prosím vyplňte povinná pole.
Prosím vyplňte povinná pole.
Prosím vyplňte povinná pole.
Prosím vyplňte povinná pole.

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ