fbpx

en

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

Nutraflex - z čivavy "Flashem" za 30 dní

Být jako Flash i v důchodovém věku? Zkušenost čivavy s přípravkem NUTRAFLEX

 

Ověření účinnosti přípravku Nutraflex probíhalo prostřednictvím veterinární ordinace MVDr. Dany Jelínkové z Brna u jejího pacienta, 12 letého pejska čivavy.

Pejsek paní Aleny má chronické problémy s páteří. Trpí onemocněním meziobratlových plotének a ataxií. Má viditelné problémy při vstávání, reaguje bolestivě na pohmat a jeho pohybová aktivita je celkově snížená se špatnou koordinací. Již dříve byla u psa využitá magnetoterapie, dostává minerální doplněk Skelevet, přírodní veterinární přípravek Kingvet a homeopatika Traumeel, ovšem bez dlouhodobějších účinků.

Vzhledek ke zhoršujícím se projevům byl u pejska byl nasazen produkt Nutraflex.

Bylo podáváno půl kapsle po dobu 30 dnů. Po 2 týdnech podávání již došlo k viditelnému zlepšení. Pejskovi se evidentně ulevilo a došlo k zásadní změně pohyblivosti i koordinace. Z malého psa, který již nemůže skákat a běhat, se nyní stal aktivní senior, který si užívá pohybu.

Nutraflex obsahuje přírodní látky proti bolestem - extrakt z boswelie a kurkuminový komplex, které oproti veterinárním lékům proti bolesti (NSAID) nemájí negativní účinky na trávicí systém a ledviny a játra. 

Paní veterinářka i majitelka byly nadšené a po této zkušenosti DOPORUČUJÍ užívání NUTRAFLEXU pro zvířata s ortopedickými problémy. Malý „Flash“ už dostal svoje další balení pod stromeček :-) 

 

Děkujeme za spolupráci

tým Vetys

 

Pokud byste chtěli tento přípravek vyzkoušet, oslovte svého veterinárního lékaře. 

Pokud jste veterinární lékař a máte zájem o tyto produkty, pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás navštivte na stánku veletrhu VetFair 2022.

 

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995