fbpx

en

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

O kvasince Yarrowia lipolytica

 

Není to tak dávno co se na náš trh dostaly nové minerálně vitamínové produkty koně, resp. pro psy a kočky - Equinox a Canifelox. U obou z nich je jako základ použita speciální kvasinka Yarrowia lipolytica. V čem je tak výjimečná? Proč právě ona? A proč bychom měli sáhnout po těchto produktech oproti levné klasické variantě? Není to zbytečné?

 

Spousta otázek, na které je jedna odpověď. A tou je komplexnost. Kvasinky díky své speciální "výživě" při jejich kultivaci mají opravdu široký záběr.

 

Mezi nejdůležitější výhody oproti klasickým pivovarským kvasnicím určitě patří jedinečný obsah aminokyselin, ve velmi široké škále a optimálním složení. Tím pádem jsou kvasinky perfektním zdrojem dobře využitelného proteinu. Dále také obsah minerálních látek v dostupné, tedy organické formě či obsah nenasycených mastných kyselin kterých je až neuvěřitelných 91%! Společně s obsahem beta glukanů, mananů a vitamínů zejména skupiny B tak kvasinky Yarrowia tvoří ideální základ pro všechny krmné doplňky řady Equinox a Canifelox. Jednotlivé produkty jsou poté doplněny dalšími složkami s ohledem na konkrétní použití. 

 

Kvasinky Yarrowia lipolitica u Vašeho zvířete

zlepšují stravitelnost všech přijímaných živin,

působí příznivě na střevní mikroflóru,

stimulují imunitní systém,

podporují regenerační procesy,

mají antimikrobiální, antimykotické a protiplíšňové vlastnosti a tak dále a tak dále.

 

A jako bonus se jedná o přirozené bohatství živin, bez jakýchkoli genetických modifikací.

 

Toto vše je potvrzeno četnými zkouškami na mnoha živočisných druzích. Produkty byly vyvíjeny ve spolupráci s výživáři, veterináři, chovateli a dalšími odborníky ve svých oblastech. 

 

 

Chcete se dozvědět ještě více? Čtěte ZDE.

 

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995