fbpx

en

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

První pomoc na vánoční průjmy

 
 
Čas Vánoc, období náročné pro zažívání vašich mazlíčků
 
Blíží se vánoční svátky, se kterými obvykle na pár dní přichází změna našeho životního stylu. A nejen našeho, týká se také našich čtyřnohých přátel, s nimiž sdílíme domácnost. Stačí, když se vám nad loudícím psem smiluje návštěva nebo když pečete cukroví a váš čtyřnohý přítel se nečekaně a záhadným způsobem dostane k plnému plechu… Cukroví, řízky a podobné pochutiny ale dokáží s trávením psů a koček pěkně zamávat.Enerbiotic-cat-a-dog1.png
 
Pro tyto a jiné případy je na trhu celá řada přípravků na podporu trávicího traktu či na řešení zažívacích obtíží. Ať už řešíte akutní či chronické problémy nebo chceme pouze preventivně posílit funkci trávicího systému než přijdou ony kritické dny, níže nabízíme ucelený přehled produktů v naší nabídce a jejich jednotlivé výhody.

Enerbiotic je tekutý probiotický přípravek pro psy a kočky. Lze jej podávat preventivně pro posílení střevní mikroflóry, pro doplnění živin, a nebo v případech řešení konkrétních problémů jako jsou průjmy, zvracení či nechutenství. Enerbiotik rychle regeneruje zažívací trakt a pro většinu zvířat je chuťově atraktivní a je mnohdy přijímán i v případě nechutenství. Praktické balení 4 sáčků po jednotlivých dávkách usnadní použití, lze jej podávat samostatně z misky, nebo jím vylepšit běžnou krmnou dávku zvířete.
4571.jpg4577
Canifelox Gastro Dog/Cat je doplňkové krmivo pro psy a kočky založené na kvasinkách Yarrowia lipolytica obohacených o probiotické bakterie, mořské řasy a ostropestřec mariánský. Přípravek podporuje růst prospěšné střevní mikroflóry, zlepšuje trávení a vstřebávání živin, čímž omezuje průjmy. Podáváním přípravku Canifelox lze řešit dlouhodobější problémy spojené se zažíváním. Přípravek je v sypké formě a lze jej jednoduše přimíchat do stravy.

V případě akutních zažívacích potíží psů a koček doporučujeme přípravek Nutradigest. Jedná se o probiotickou pastu řádově vyšším obsahem prospěšných bakterií než mají běžně dostupné produkty na trhu. Pasta je navíc doplněna o bazalku ovliňující pohyblivost střeva6365 a kaolín pro stabilizaci trávicích funkcí. Jedná se o ideální produkt pro řešení prvních akutních problémů pro vaše zvíře. Tento přípravek koupíte u vašeho veterináře.

Všechny uvedené produkty mají pouze přírodní složení. A protože v přírodě je síla, obranou proti zažívacím obtížím v období vánočních svátků mohou být také procházky do přírody. Nakonec nezbývá než popřát vám a vašim psům a kočkám příjemně „strávené“ vánoční svátky.

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995