fbpx

en

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

Nutraren zabodoval v kočičím útulku

 

Případová studie z kočičího útulku Pomocné ruce Olomouc - kocourek GARFIELD a Nutraren

 
garfield.jpg

Mladý kocourek Garfield je na první pohled velmi specifický. Bohužel si za svůj krátký život prošel již spoustou nepěkného. Jednou z těchto událostí bylo, že mu chtěl pravděpodobně někdo ublížit a rozkopl mu čelist. Díky tomuto zranění mu zůstává již jeho charakteristické vzezření, jelikož posunutá čelist a stržená kůže na dolní čelisti mu trvale odhaluje zoubky a dásně. Špatné zkušenosti s lidmi ho naštěstí neodradily a i přes to všechno je to neskutečný mazel a závislák na lidské společnosti.

Garfielda trápilo obtížné a bolestivé močení, také mu výrazně páchlo z tlamy. Byla mu nasazena antibiotika a dieta Royal Canin Urinary. Brzy po přeléčení se ale zánět vrátil. Z krevních testů a vyšetření břicha byla zjištěna přítomnost pouze jedné ledviny a souběžně její selhávání. Následovalo nasazení přípravku Nutraren – nová generace podpory ledvin a diety Royal Canin Renal.

Nutraren byl poctivě dávkován. Pilulky se kocourovi vymačkávaly, aby nebyl problém s jejich příjmem. Obsažené želé je velmi chutné a kočky ho rády např. olizují z tlapky. 

Dostavený účinek byl perfektní! Garfield se z nejhoršího stupně onemocnění ledvin dostal do referenčních hodnot! Souběžně také krásně přibral, zlepšila se srst, která je nyní lesklejší a zdravější (a jak víme, srst je vždy odrazem toho, co je uvnitř). Také navíc došlo k extrémnímu zlepšení stavu zubů a dutiny ústní.

Všechny tyto pozitivní zprávy mají ještě krásnější závěr a to takový, že kocourka Garfielda se již podařilo umístit do rodiny. Jeho adoptivní majitelé jsou velmi zodpovědní a i nadále pokračují v podávání Nutrarenu.

 

Děkujeme za spolupráci Mgr. Kateřině Sklenářové, Ph.D.

 

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995