fbpx

en

NOVINKY

Unikátní produkty nově dostupné v ČR a na Slovensku. Zkušenosti a případy z praxe.

Precizní práce Precision microbes

Jak jste si určitě všimli, novinkou v naše sortimentu postbiotický nápoj na rychlou stabilizaci střevní mikroflóry od Precision mikrobes. A jak jistě víte, vše si sami otestujeme, než Vám něco nabídneme. A zde je recenze!

Plemeno: kříženec, 17 kgsam.jpg

Jméno: Sam

Věk: 1,5 roku

Doba podání: týden

 

Pejsek naší obchodní zástupkyně, Sam, začal trpět akutním průjmem s příměsí krve. Po konzultaci s veterinárním lékařem byly nasezeny postbiotika od Precision microbes v kombinaci s dietou (vařená strava + gastrointestinální konzerva). Výsledky se dostavily již do druhého dne! Krev ve stolici naprosto zmizela a průjem se zahustil ve skoro normální stolici. I když je přípravek kyselejší, protože obsahuje metabolity bakterií a fermenty bylinek, Sam ho přijímal bez problémů zamíchaný v krmné dávce. První 3 dny mu byl přípravek podáván ráno    a večer a následujících 5 dní pouze jednou denně. Během třetího dne vymizely veškeré příznaky průjmu a Sam byl zase jako dřív.

 

 

Co jsou to vlastně postbiotika? 7566-1.jpg

Postbiotika jsou metabolické sloučeniny produkované probiotickými bakteriemi a vykazují v trávicím systému přímé antimikrobiální a imunomodulační účinky (tzn. stimulují činnost imunitního systém). Při jejich používání proto dochází k rychlé obnově střevní rovnováhy a potlačení růstu patogenních mikroorganismů ve střevě.

 

Kde je koupím?

Aktuálně jsou již nyní dostupné skladem přímo u nás. Objednáte je ZDE. Pro zobrazení nabídky je třeba se přihlásit / zaregistrovat do našeho eshopu. Produkt je dostupný pouze pro veterinární praxe. V případě potřeby žádejte u svého veterinárního lékaře, nebo kontaktujte přímo nás, na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 605 373 957.

Vetys s.r.o.

Damníkov 64 
Damníkov, 561 23 
Česká republika 

IČO: 050 34 299
DIČ: CZ 050 34 299  • +420 605 373 957
  • info@vetys.cz
  • VetysCZ

 

Obchodní zástupce

Barbora Kubíčková 

+420 774 273 440

Alexandra Schenková

+420 737 885 995